pl en
Profesjonalne prowadzenie spraw karnych, rozwodów
Kancelaria adwokacka: Sprawy karne, rozwody, spadki

Jednym z wiodących obszarów działalności Kancelarii jest działalność edukacyjna, nakierowana na podnoszenie świadomości prawnej społeczeństwa.

Zespół naszej Kancelarii to wiodący prelegenci systematycznie zapraszani na prestiżowe wystąpienia publiczne. Nasze wystąpienia to często przekazywane w praktycznej formie doświadczenia nabyte w trakcie długoletniej praktyki.

Kancelaria na stałe współpracuje z firmami organizującymi prestiżowe ogólnopolskie i międzynarodowe konferencje oraz szkolenia, w tym między innymi z wiodącą w branży firmą szkoleniową Skills up Sp. z o.o.(zobacz www. skillsup.pl).

Mając na uwadze potrzeby Klienta organizujemy dopasowane do jego potrzeb szkolenia zamknięte wyjazdowe, jak też szkolenia przeprowadzane w jego siedzibie. Kancelaria organizuje również szkolenia otwarte, gwarantujące możliwość podnoszenia swoich kompetencji poszczególnym osobom. Szkolenia są prowadzone z uwzględnieniem mieszanej formy przekazu (wykładowo – warsztatowej) oraz materiałów multimedialnych.

Prowadzimy prelekcje oraz praktyczne warsztaty z zakresu prawa cywilnego dla kadry zarządzającej sektora prywatnego i publicznego.

Wiedząc, że różna jest specyfika każdej branży każdy program szkolenia jest „szyty na miarę” indywidualnych oczekiwań Klienta wynikających z realizowanych przez niego projektów i celów biznesowych.

Mamy nadzieje, że doświadczenie, którym chcielibyśmy się z Państwem podzielić zaprocentuje w podniesieniu efektywności Państwa przedsiębiorstwa.

Zapraszamy do zapoznania się z przykładową ofertą realizowanych przez nas szkoleń.